Blitz

 Breaking News

Denoncimi i frikshëm i Berishës: Turistit në Sarandë i presin veshin

Denoncimi i frikshëm i Berishës: Turistit në Sarandë i presin veshin
August 20
15:38 2019

Ish-kryeministri i vendit Sali Berisha me anë të një statusi në “Facebook” publikon mesazhin denoncues të një qytetari, i cili thotë se një turisti në Sarandë ia kanë prerë veshin.

Berisha shprehet se narko-policia ka mbuluar këtë krim të tmerrshëm, të ndodhur në jug të vendit.

Postimi i Sali Berishës:

I presin veshin turistit ne Sarande!

Narkopolicia mbulon krimin!

Lexoni mesazhin trondites te qytetarit dixhital. sb

pershendetje Doktor duke u gdhire e hena ne bar Orange Sarande pronaret e lokalit te cilet ju vete i keni denoncuar ne disa raste i kane prere veshin nje klienti para lokalit ne prezence te policise qytetari ka shkuar pa vesh ne spital dhe veshin ja kane cuar me vone ne prezence ka qene jo pak por 5 polica te cilet nuk kane identifikuar asnje person qe ka kryer te krim me justifikimin se pas ngjarjes jane mare me te lenduarin (personin te cilet ju pre veshi) per ta shoqeruar ne spital dhe nuk kane mundur te kapin autoret.

Share