Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Defekt në avionin e linjës Tiranë-Milano. Rikthehet në Rinas…

Defekt në avionin e linjës Tiranë-Milano. Rikthehet në Rinas…
August 30
17:24 2016

Një defekt teknik i avionit të kompanisë “Blu Panorama” ka shkaktuar panik te pasagjerët.

Avioni me 90 persona në bord është nisur rreth orës 13:30 të ditës së sotme nga aeroporti “Nënë Tereza”, me destinacion Milanon.

Sipas asaj që raporton “Balkanweb”, avioni ka udhëtuar vetëm 19 minuta për t’u rikthyer në Rinas.

Sipas informacioneve, pasagjerët janë njoftuar se do ta kryejnë shumë shpejt udhëtimin e tyre të ndërprerë. /Blitz.al/

Shperndaje