Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Çmendet Messi, ja sa para shpenzoi brenda një nate marramendëse

Çmendet Messi, ja sa para shpenzoi brenda një nate marramendëse
June 18
10:38 2017

Futbollisti i Barcelonës Lionel Messi ka nisur pushimet e verës bashkë me familjen e tij pas një sezoni jo aq të mirë për ekipin e tij.

Ai është bashkuar në një festë me futbollistin e Chelsea-t Cesc Fabregas dhe kolegun uruguajan te Barcelona Luis Suarez.

Në një festë të çmendur mes miqsh ylli i Barcelonës ka shpenzuar një shumë ‘të kripur’  parash vetëm brenda një nate.
Besojeni ose jo, por “pleshti” ka harruar plot 37 mijë e 330 euro dhe fatura është zbuluar nga një prej punonjëseve të lokalit për të bërë më pas bërë xhiron e botes në rrjete sociale.

Një shumë jo aq e lartë duke llogaritur fitimet e futbollistëve, por sidoqoftë bie në sy për nga luksi i tepruar.
Sipas medieve ndërkombëtare, Messi së bashku me fëmijët dhe gruan është rikthyer në Barcelonë, pasi ka kaluar disa ditë në Ibiza. /Blitz.al/

Komento
Shperndaje