Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Cili është vendi që ka pranuar Erdoganin?

Cili është vendi që ka pranuar Erdoganin?
July 16
01:19 2016

 

Pak pasi u njoftua se Berlini dhe Roma kishin refuzuar uljen e avionit privat të Erdoganit, mediat e huaja bëjnë me dije se presidenti turk është drejtuar për në Katar.

Dihet që Katari dhe Turqia kanë marrëdhënie të ngushta me njëra tjetrën prandaj ky mund të jetë destinacioni përfundimtar I Erdogan.

Derisa avioni të ulet plotësisht, asgjë nuk është e sigurt.

Shperndaje