Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Breshëri kallashnikovi në Martanesh, plagoset një fëmijë 6 vjeçar!

Breshëri kallashnikovi në Martanesh, plagoset një fëmijë 6 vjeçar!
June 19
08:32 2019

Një fëmijë vetëm 6 vjeç është plagosur rëndë me kallashnikov në Krastë të Martaneshit. Fëmija ka marrë tre plumba në fytyrë dhe disa plumba në trup, pas një breshërie mbi të. Momentalisht ndodhet në spitalin e Peshkopisë në gjendje të rëndë.

Sipas Syri.net, është nisur helikopteri i Ministrisë së Shëndetësisë për ta transportuar me shpejtësi drejt Tiranës.

Nuk dihen rrethanat e ngjarjes ende. Policia ka shkuar në vendin ku ka ndodhur plagosja dhe është duke kryer hetime të mëtejshme./Blitz.al/

Komento
Shperndaje