Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Boateng rikthehet në Itali, por vëmendja e tifozëve do të jetë tek një tjetër detaj “hot”

Boateng rikthehet në Itali, por vëmendja e tifozëve do të jetë tek një tjetër detaj “hot”
July 03
17:08 2018

Kevin Prince Boateng duket se është vetëm një hap larg rikthimit në Seria A. Sassuolo është shumë afër marrvëshjes me ish-mesfushorin e Milanit me të cilin tashmë duket se tashmë ka rënë dakord. Kontrata trevjecare për Ganezin e ’Eintracht Francoforte” mund ti japë mundësi të qëndrojë më pranë familjes.

Kjo sepse gruaja e tij Melissa Satta punon në Itali dhe përveç disa herëve që ajo udhëtonte për ta takuar bashkëshortin i është dashur të jetojë martesën e saj në distancë në vitet e fundit. Tashmë të dy do të jenë në të njëjtin vend dhe për kënaqësinë e tifozëve të Sassuolo shpesh do ta shohim edhe në tribunën e stadiumit Mapei. Atje ajo do të gjejë edhe mikeshën e saj Federica Narci e cila është gjithmonë gati duke mbështetur Alessandro Matrin.

Tashmë dy femra super seksi do ti shohim së bashku dhe përveç argëtimit dhe spektaklit në fushë kemi një arsye për ti hedhur sytë edhe në tribunën ku do të jenë dy yjet e futbollistëve.

 

 

 

Komento
Shperndaje