Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

“Blue Panorama” has përsëri probleme, shtyhen fluturimet

“Blue Panorama” has përsëri probleme, shtyhen fluturimet
September 09
13:02 2016

Pasagjerët që udhëtojnë me kompaninë “Blue Panorama” kanë hasur përsëri probleme paraditen e sotme.

Fluturimi parashikohej të ishte në orën 11:45 dhe është shtyrë për në orën 16:45 pa dhënë asnjë arsye apo shpjegim.  Pasagjerët janë duke pritur në aeroportin “Nënë Tereza” për t’u nisur drejt Milanos.

Prej pak kohësh, kompania e fluturimeve “Blue Panorama” ka pasur probleme dhe vonesa me oraret, por për këtë nuk ka dhënë asnjë shpjegim të detajuar./Blitz.al/

 

Komento
Shperndaje