Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Biznesmeni Faad Mitri sërish në Tiranë: Investimi është mbyllur, s’do të qëndroj!

Biznesmeni Faad Mitri sërish në Tiranë: Investimi është mbyllur, s’do të qëndroj!
October 18
11:53 2016

Faad Mitri, biznesmeni që u dhunua pak kohë më parë në autostradën Tiranë-Durrës, është kthyer sërish në Tiranë pasi ka humbur nënën. Ai shfaqet në videon e “Balkanweb” ulur në një karrocë me rrota dhe i shoqëruar nga disa roje sigurie.

Ai është parë në ceremoninë mortore zhvilluar në kishë, për të vazhduar më pas në varrezat e Tufinës.

I pyetur  nga gazetarët nëse do të qëndrojë në Shqipëri, ai është shprehur se nuk është kthyer për të qëndruar. “Investimi është mbyllur, nuk do të qëndroj në Shqipëri.” /Blitz.al/

Etiketimet
Shperndaje