Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Berisha i uron 1 prillin Ramës

Berisha i uron 1 prillin Ramës
April 01
08:47 2016

Ish-kryeministri Berisha ka përdorur 1 prillin për të bërë zhurmë në rrjetet sociale, duke postuar një foto drejtuar rivalit të tij politik, kryeministrit aktual Edi Rama.

Për Ditën Ndërkombëtare të Gënjeshtrave, ai ka zgjedhur pikërisht Ramën si personin e parë për të “uruar”.

“Gëzuar 1 prillin, Edi Rama!” – ka shkruar Berisha në diçiturën e fotos, që paraqet personazhin vizatimor simbol të gënjeshtrës, Pinokun.

Ende nuk ka një reagim nga kryeministri Rama…

Etiketimet
Shperndaje