Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Beqaj: Videoja nuk ishte totalisht e vërtetë. Komentuesit: Suksese në jetë!

Beqaj: Videoja nuk ishte totalisht e vërtetë. Komentuesit: Suksese në jetë!
November 16
23:06 2016

Pas publikimit të videos denoncuese nga emisioni “Stop” në Tv Klan, për një pushim nga puna të kreut të Fondit të Kujdesit të Detyrueshëm Shëndetësor për Tropojën, Çlirim Hajdarmataj, ka reaguar në Facebook-un e tij personal ministri i Shëndetësisë, Ilir Beqaj, i cili ka sqaruar se videoja nuk është totalisht e vërtetë, pasi pushimi nga puna është bërë për shkak të shkeljeve në punë dhe jo sepse nuk kishte marrë pjesë në një mbledhje partie.

Por i menjëhershëm ka qenë reagimi i qytetarëve, të cilët e kanë “kryqëzuar” atë, disa edhe duke e ofenduar.

Ja disa prej komenteve në faqen e tij në Facebook:

screenshot_2016-11-16-22-45-52-1 screenshot_2016-11-16-22-46-05-1 screenshot_2016-11-16-22-46-16-1 screenshot_2016-11-16-22-45-43 img-20161116-wa0006

 

 

Shperndaje