Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Bashkia Tiranës lajmëron se në cilat rrugë të kryeqytetit nuk duhet të kaloni

Bashkia Tiranës lajmëron se në cilat rrugë të kryeqytetit nuk duhet të kaloni
November 08
12:33 2016

Duke qenë se reshjet e shiut kanë bërë që kryeqyteti të ndodhet në kaos edhe për sa u përket përmbytjeve, por edhe trafikut tejet të rënduar, kryebashkiaku Erion Veliaj, nëpërmjet llogarisë së tij në Facebook, ka lajmëruar të gjithë qytetarët për rrugët në të cilët ata nuk duhet të kalojnë në mënyrë që të përballohet siç duhet situata dhe punonjësit e Bashkisë së Tiranës të kenë mundësi të stabilizojnë situatën.

erion-veliaj

Komento
Shperndaje