Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Banorët e Vlorës në panik, shënohen të tjera lëkundje tërmeti

Banorët e Vlorës në panik, shënohen të tjera lëkundje tërmeti
May 21
09:30 2018
Shperndaje