Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Australi, 4 të vrarë gjatë një udhëtimi në një park

Australi, 4 të vrarë gjatë një udhëtimi në një park
October 25
14:18 2016

Dy femra dhe dy meshkuj janë vrarë gjatë një udhëtimi në një park në bregun lindor të Australisë.

Parku në Coomera, ku dhe ndodhën vrasjet, është mbyllur dhe autoritetet po hetojnë mbi ngjarjen.  Udhëtimi  Thunder River Rapids, të cilin kishin ndërmarrë viktimat, përmban një shëtitje të shkurtër me disa varka të vogla përgjatë një lumi artificial brenda parkut. Viktimat janë raportuar të jenë të moshës 32 dhe 42 vjeç femrat, ndërsa meshkujt të moshës 38 dhe 35 vjeç.

Identiteti i tyre ende nuk është zbuluar. /Blitz.al/

Shperndaje