Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Anjeza Shabani del nga burgu? Ja cila është e vërteta…

Anjeza Shabani del nga burgu? Ja cila është e vërteta…
September 15
17:09 2016

Bie poshtë hipoteza se Anjeza Shabani, e cila dhunoi fëmijën 3-vjeçar pak muaj më parë në kopshtin “Diren”, është liruar nga burgu.

Lajmi i përhapur pak orë më parë në rrjetet sociale rezulton të jetë i pavërtetë dhe këtë gjë e konfirmojnë burime të Blitz.al.

Bazuar nga informacione nga Gjykata e Lartë, Shabani ndodhet ende në burg, madje në ditët në vijim pritet të merret vendimi përfundimtar për të. /Blitz.al/

Komento
Shperndaje