Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Alarm për bombë në Milano!

Alarm për bombë në Milano!
July 25
17:31 2016

Alarmohet qyteti i Milanos!

Një pako e dyshimtë është gjetur në një linjë metroje në drejtim të Abbiategrassos.

Për arsye sigurie, deri në momentin e zbulimit se çfarë ka pakoja në të vërtetë, policia ka bllokuar lëvizjen në 2 nga linjat e metrosë së stacionit qendror dhe ka evakuuar të gjithë njerëzit që ndodheshin në zonën e rrezikut! /Blitz.al/

Shperndaje