Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Alarm për bombë në aeroportin e Fiumiçinos, rezulton fals

Alarm për bombë në aeroportin e Fiumiçinos, rezulton fals
March 22
16:11 2016

Një alarm për bombë në aeroportin e Fiumiçinos në Romë ka vënë në lëvizje policinë vendase. Mediat italiane raportojnë se menjëherë pas alarmit u rritën masat e sigurisë, por pas hetimeve të kryera rezultoi se alarmi për bombë ishte fals.

Alarmi për bombë ndodh në të njëjtën ditë me katër sulmet terroriste që u shënuan gjatë ditës së sotme në Bruksel, ku humbën jetën 34 persona.

Etiketimet
Shperndaje