Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Alarm për bombë në aeroportin Charleroi

Alarm për bombë në aeroportin Charleroi
March 23
14:12 2016

Pasi ka kaluar vetëm një ditë pas sulmeve të terrorit, një tjetër alarm për bombë në aeroportin Charleroi të Belgjikës.

Pranë aerodromit është pikasur një automjet i dyshimtë dhe policia është duke inspektuar mjetin në parkingun e aeroportit. Lajmi është bërë i ditur nga zëdhënësi i aeroportit, Vincent Grassa, për gazetën “L’Avenir”.

Shperndaje