Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Akuzoi ish-të dashurën, arrestohet pas emisionit i shpalluri në kërkim

Akuzoi ish-të dashurën, arrestohet pas emisionit i shpalluri në kërkim
September 16
18:42 2016

Policia ka vënë në pranga një shtetas 41-vjeçar, i cili rezultonte i shpallur në kërkim. Identifikimi i tij u bë gjatë emisionit “Me zemër të hapur”, ku shtetasi Altin Kacaj nga Vlora akuzoi ish-partneren për vjedhje, si dhe hodhi akuza ndaj organit të hetimit.

Ai deklaroi gjatë emisionit se do të vetëdorëzohej në polici, por u vu në pranga disa orë më vonë. 41-vjeçari ishte shpallur në kërkim nën akuzën se kishte kërcënuar ish-të dashurën. /Blitz.al/

Shperndaje