Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Akuza se ngacmonte seksualisht të bijën, pranga babait në Fier

Akuza se ngacmonte seksualisht të bijën, pranga babait në Fier
October 05
10:35 2016

Një shtetas 45-vjeçar nga Fieri është vënë në prangat e policisë pas denoncimit të së bijës 14-vjeçare.

Një ditë më parë, adoleshentja denoncoi babanë e saj, të divorcuar nga e ëma, të cilin e akuzon se e ngacmonte seksualisht dhe e dhunonte fizikisht. Menjëherë pas denoncimit, Policia e Fierit shpalli në kërkim të dyshuarin.

45-vjeçari, i cili është vënë në pranga ditën e sotme, pritet të merret në pyetje për të dhënë versionin e tij të ngjarjes. /Blitz.al/

Shperndaje