Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Aksidenti në Levan-Tepelenë, plagosen rëndë anëtarët e një familjeje

Aksidenti në Levan-Tepelenë, plagosen rëndë anëtarët e një familjeje
April 03
12:32 2017

Një aksident i rëndë paraditen e sotme në aksin Levan-Tepelenë ka shkaktuar plagosjen rëndë të anëtarëve të një familjeje.

Policia rrugore lokale bëri me dije se ngjarja ndodhi në vendin e quajtur Varibope dhe të plagosurit janë dërguar me urgjencë në spitalin e Fierit.

Mjekët e këtij spitali kanë thënë se 2 prej personave të përfshirë në ngjarje janë në gjendje të rëndë.

Bëhet me dije se të aksidentuarit janë pjesëtarë të një familjeje dhe po ktheheshin nga Greqia drejt Vlorës.

Personat e aksidentuar janë:

Mariglen Mahmutaj, 31 vjeç

Ismet Mahmutaj, 80 vjeç

Diana Ferra, 45 vjeçe

Kate Mahmutaj…

Komento
Shperndaje