Blitz

 Breaking News

Aksident rrugor në autostradën Tiranë-Durrës, fëmija bllokohet brenda mjetit

Aksident rrugor në autostradën Tiranë-Durrës, fëmija bllokohet brenda mjetit
June 30
09:23 2016

Një aksident rrugor është shënuar mëngjesin e ditës së sotme në autostradën Tiranë-Durrës. Dy automjete janë përplasur me njëra-tjetrën dhe si pasojë e aksidentit, personat brenda mjetit kanë marrë dëmtime serioze.

Mësohet se brenda njërit prej mjeteve të deformuar, ka mbetur brenda i bllokuar një fëmijë. Policia dhe forcat zjarrfikëse kanë shkuar menjëherë në vendngjarje dhe kanë nisur punën për të nxjerrë jashtë fëmijën e bllokuar brenda mjetit.

Tags
Share