Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Aksident në Velipojë, përplaset për vdekje 10-vjeçarja

Aksident në Velipojë, përplaset për vdekje 10-vjeçarja
April 26
09:17 2016

Një aksident me pasojë vdekjen e një fëmije 10 vjeç është shënuar mëngjesin e sotëm në Velipojë. Bëhet e ditur se vajza me iniciale V. SH u përplas nga makina teksa ishte duke kaluar rrugën.

Policia mbërriti në vendngjarje dhe nisi hetimin për zbardhjen e saj, ndërkohë është shoqëruar në komisariat drejtuesi i mjetit, i cili do merret në pyetje lidhur me shkaqet e aksidentit.

Etiketimet
Shperndaje