Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Aksident në Kombinat/ Makina përplaset me shtyllën, zona mbetet pa drita

Aksident në Kombinat/ Makina përplaset me shtyllën, zona mbetet pa drita
October 10
16:56 2018

Një aksident është regjistruar sot në Kombinat të Tiranës, ku një makinë është përplasur me shtyllën e energjisë elektrike.

Siç shihet edhe nga foto, nga përplasja e mjetit është dëmtuar edhe shtylla.

Deri më tani nuk dihet gjendja e drejtuesit të mjetit si dhe rrethanat e aksidentit. Mësohet se në vendin e ngjarjes ndodhet policia, ndërsa OSHEE po merr masa për riparimin e demit. Pas ndërhyrjes së kësaj të fundit është rikthyer edhe energjia në këtë zonë.

Burimi: Syri.net

Komento
Shperndaje