Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Aksident në autostradën Tiranë-Durrës, një i plagosur

Aksident në autostradën Tiranë-Durrës, një i plagosur
September 16
13:43 2016

Një aksident ka ndodhur para pak minutash në autostradën Tiranë-Durrës. Një furgon mallrash është përplasur me një autoveturë si pasojë e një parakalimi të gabuar. Të dy mjetet kanë qenë me shpejtësi të lartë.

Makina është kthyer përmbys në mes të rrugës duke u bërë burim aksidenti edhe për mjetet e tjera. Si pasojë e aksidentit ka mbetur i plagosur një person, identiteti i të cilit ende nuk është zbuluar. Në vendngjarje ka mbërritur grupi hetimor,  i cili po punon për të zbuluar shkaqet e aksidentit./Blitz.al/

Shperndaje