Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Aksident në autostradën Tiranë-Durrës, bllokohet qarkullimi

Aksident në autostradën Tiranë-Durrës, bllokohet qarkullimi
April 28
09:15 2016
Etiketimet
Shperndaje