Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Aksident në autostradën Tiranë-Durrës, bllokohet qarkullimi

Aksident në autostradën Tiranë-Durrës, bllokohet qarkullimi
April 28
09:15 2016

Një aksident është shënuar mëngjesin e ditës së sotme në autostradën Tiranë-Durrës. Rreth orës 07:35, një makinë tip “Peugeot”, e cila drejtohej nga shtetasi I. Z. ka dalë nga rruga dhe është përmbysur.

Dyshohet se shkak i aksidentit është bërë shpejtësia tej normave të lejuara. Drejtuesi u dërgua në spital, ku fatmirësisht ndodhet jashtë rrezikut për jetën. Policia shkoi në vendngjarje dhe nisi punën për normalizimin e trafikut rrugor të shkaktuar nga aksidenti.

Komento
Etiketimet
Shperndaje