Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Aksident në autostradën Rrogozhinë-Kavajë, makina përplas për vdekje një shtetas

Aksident në autostradën Rrogozhinë-Kavajë, makina përplas për vdekje një shtetas
September 19
12:42 2016

Nga Anduena Llabani

Rreth orës 12:00, në autostradën Rrogozhinë-Kavajë, në afërsi të një pike karburanti, mjeti tip “Mercedes Benz” ka përplasur për vdekje një shtetas. Bëhet fjalë për shtetasin me iniciale N.K., 68 vjeç.

Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po punohet për identifikimin dhe kapjen e autorit./Blitz.al/

Shperndaje