Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Aksident në autostradën Prishtinë – Fushë Kosovë, 10 të plagosur

Aksident në autostradën Prishtinë – Fushë Kosovë, 10 të plagosur
April 10
09:53 2016
Etiketimet
Shperndaje