Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Aksident në autostradën Prishtinë – Fushë Kosovë, 10 të plagosur

Aksident në autostradën Prishtinë – Fushë Kosovë, 10 të plagosur
April 10
09:53 2016

Një aksident masiv është shënuar në autostradën Prishtinë – Fushë Kosovë, ku kanë mbetur të plagosur 10 persona, si pasojë e përfshirjes në aksident të disa automjeteve.

Policia e Kosovës ka bërë me dije se janë përplasur të paktën pesë automjete duke shkaktuar dhjetë të plagosur.

Mësohet se të plagosurit janë dërguar në spital për marrjen e ndihmës së nevojshme mjekësore, ndërkohë që ka nisur hetimi për ngjarjen.

Etiketimet
Shperndaje