Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Aksident me dy të plagosur, bllokohet superstrada Balldre-Lezhë

Aksident me dy të plagosur, bllokohet superstrada Balldre-Lezhë
May 15
15:40 2016
Etiketimet
Shperndaje