Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Aksident i rëndë në Rinas, rrëzohet pa ndjenja drejtuesi i mjetit

Aksident i rëndë në Rinas, rrëzohet pa ndjenja drejtuesi i mjetit
May 06
16:39 2016

Një aksident i rëndë është shënuar mesditën e sotme në rrugën e Rinasit, ku dy automjete janë përplasur me njëri-tjetrin.

Mësohet se një “Audi” dhe një “Benz” janë përplasur rrugës për në aeroport e për pasojë është plagosur drejtuesi i mjetit tip “Audi” që ka rënë pa ndjenja sapo ka dalë nga mjeti. Ai është transportuar në spital, ndërkaq ka nisur hetimi për zbardhjen e ngjarjes.

Ende nuk dihen shkaqet e këtij aksidenti.

Etiketimet
Shperndaje