Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Aksident i rëndë në autostradën Tiranë-Durrës: Bllokohet qarkullimi!

Aksident i rëndë në autostradën Tiranë-Durrës: Bllokohet qarkullimi!
May 20
13:51 2018
Shperndaje