Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Aksident i rëndë në autostradën Tiranë-Durrës: Bllokohet qarkullimi!

Aksident i rëndë në autostradën Tiranë-Durrës: Bllokohet qarkullimi!
May 20
13:51 2018

 

 

Një aksident i rëndë ka ndodhur para pak minutash në autostradën Tiranë-Durrës, ku dy automjete janë përplasur me njëri-tjetrin.

Njëri prej automjeteve mbante targën AA 902 CM kurse tjetri AA 673 RV.

Si pasojë e aksidentit është bllokuar edhe qarkullimi i automjeteve në korsinë dalëse ngë kryeqyteti.

Policia ka mbërritur në vendngjarje por nuk dihet akoma nëse ka të plagosur apo të lënduar nga ky aksident.

Aktualisht, po punohet për normalizimine  qarkullimit të mjeteve. /Blitz.al/

Komento
Shperndaje