Blitz

 Breaking News

43-vjeçari ngacmon seksualisht 4-vjeçaren, fqinjët: E çoi në bodrum, ajo bërtiti

43-vjeçari ngacmon seksualisht 4-vjeçaren, fqinjët: E çoi në bodrum, ajo bërtiti
April 14
13:35 2016

Një ngjarje shokuese ka ndodhur në qytetin e Bulqizës, ku është regjistruar një tentativë pedofilie që ka shkaktuar tronditje tek banorët e lagjes “Minatori” në Bulqizë. Bëhet e ditur se një shtetas 43-vjeçar me inicialet P. Ç. ka ngacmuar seksualisht një të mitur 4-vjeçare.

Ai ka tentuar të fusë vajzën në bodrum, por në atë çast është parë nga fqinjët. E mitura ka bërtitur dhe kjo ka sjellë reagimin e fqinjëve. Ata arritën të ndalin 43-vjeçarin duke shmangur një krim të tmerrshëm. Policia ka vënë në pranga abuzuesin.

Tags
Share