Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

3 aksidente të tjera në autostradën Tiranë-Durrës, rradhë kilometrike

3 aksidente të tjera në autostradën Tiranë-Durrës, rradhë kilometrike
May 20
16:33 2018

Aksidentit të ndodhur në autostradën Tiranë-Durrës të ndodhur pak orë më parë i janë shtuar edhe 3 të tjerë, por në korësinë hyrëse.

Siç bën me dije Lapsi.al, tre aksidente kanë ndodhur në këtë autostradë pranë Qendrës Tregtare Univers.

Nga aksidenti janë shkaktuar rradhë të gjata makinash, të cilat mund të shkojnë edhe në kilometra.

Policia dhe autoritetet po punojnë për rregullimin dhe normalizimin e qarkullimit. /Blitz.al/

Komento
Shperndaje