Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

10 vajzat më seksi të trajnerëve dhe yjeve të futbollit

10 vajzat më seksi të trajnerëve dhe yjeve të futbollit
January 23
13:16 2017

Jemi mësuar të shohim prindërit e tyre që të jenë në qendër të vëmendjes për shkak të rëndësisë që kanë në klubet më prestigjioze të Europës.

Por duket se vajzat e disa prej trajnerëve dhe futbollistëve të njohur po e trashëgojnë si duhet famën.

 

  1. Valentina Allegri, vajza e trajnerit të Juventus-it, Massimiliano Allegri, është e fokusuar te moda dhe stili i veshjeve.

9.Hollie Shearer, vajza e ish-futbollistit të njohur Alan Shearer

8.Matilde Mourinho, vajza e trajnerit të Manchester United, Jose Mourinho

7.Estelle Bergkamp, vajza e yllit holandez, David Bergkamp

6.Lauren Dalglish, vajza e legjendës së Liverpool, Kenny Dalglish

5.Lindsay Rijkaard, vajza e Frank Rijkaard

4.Bianca Gascoigne, e bija e britanikut Paul Gauscoigne

3.Claudia Hierro, e bija e ish-yllit të Real Madrid, Fernando Hierro

2.Natalia Butragueno, vajza e Emilio Butragueno, yllit të Realit

1.Elmira Dasayev, e bija e ish-portierit rus, Rinat Dasayev

Komento
Shperndaje