Blitz

 Breaking News

Kukës/ E rëndë, 12-vjeçari humb jetën duke u larë në pishinë

Kukës/ E rëndë, 12-vjeçari humb jetën duke u larë në pishinë
June 09
16:10 2019

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në qytetin e Kukësit.

BallkanWeb raporton se një djalë i mitur me iniciale A.L, vetëm 12 vjeç ka qenë duke u larë në pishinë dhe ka humbur jetën.

Ndërkohë, policia raporton se grupi hetimor ndodhet në vendin e ngjarjes, ku po punon sqarimin e rrethanave të kësaj ngjarje të trishtë.

Njoftimi i policisë:

Kukës

Informacion paraprak.

Sot, fëmija i mitur A.L., rreth 12 vjeç, banues në Kukës,  duke u larë në pishinë në fshatin Kodër Lumë, ka gjetur vdekjen.

Grupi hetimor ndodhet në vendin e ngjarjes  ku po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

/Blitz.al/

Burimi: BallkanWeb

Share