Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Kolaps në zyrat e gjendjes civile, ndërpritet shërbimi në të gjithë vendin!

Kolaps në zyrat e gjendjes civile, ndërpritet shërbimi në të gjithë vendin!
February 13
16:08 2018
Shperndaje