Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Gjendja në Turqi nëpërmjet fotove

July 15
23:24 2016

 

Tashmë është zyrtare që Turqia është në duart e ushtrisë.

Ajo ka marrë nën kontroll të gjitha urat, rrugët, mediat, sheshet kryesore, disa nga godinat qeveritare etj.
Në çdo cep të Ankarasë dhe qyteteve të tjera kryesore gjenden forca të shumta ushtarake.
Galeria e mësipërme do t’ju tregojë më shumë se si është gjendja aktuale në Turqi.

Komento
Shperndaje