Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Arsyeja e veçantë pse Erion Veliaj surprizon këtë të moshuar

July 18
13:31 2016

Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, ka surprizuar sot të moshuarën më të vjetër të kryeqytetit. Së bashku me deputetin Ervin Bushati, ata kanë vizituar Hiqmete Këlliçin në 100-vjetorin e saj, për t’i shprehur urimet e tyre.

“Gëzuar 100. Me Ervin Bushatin për një surprizë të vogël te Hiqmete Këlliçi, 100 vjeçarja e Tiranës, memoria e gjallë e qytetit!”, shkruan kryebashkiaku i Tiranës bashkangjitur fotove.

Etiketimet
Shperndaje