Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Alarm për bombë në Tiranë

June 16
00:14 2016

 

Menjëherë pas përfundimit të ndeshjes Shqipëri-Francë në Euro 2016, është raportuar për një valixhe të dyshimtë në zonën përballë postës nr 8 në Tiranë dhe dyshohet se në të ndodhet lëndë eksplozive.

Nga burime për Blitz.al bëhet e ditur se forca të shumta policie janë prezente në vendngjarje dhe priten të vijnë shumë të tjera bashkë me forcat Renea.

Aktualisht, të dyja anët e rrugës janë të boshatisura dhe po kontrollohen nga policia.

Etiketimet
Shperndaje