Blitz

 Breaking News

Aksidentohet nga makineria, humb jetën punëtori i minierës

Aksidentohet nga makineria, humb jetën punëtori i minierës
June 12
13:25 2019

Një ngjarje e rëndë ka ndoshur ditën e sotme ku një 52-vjeçar ka humbur jetën në punë.

Ngjarja ka ndodhur në qytetin e Librazhdit, ku 52-vjeçari me iniciale H.Ç., banues në fshatin Pishkash, punëtor në minierë, ka ndërruar jetë pasi është aksidentuar me makineri të punës.

Policia bën me dije se grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

/Blitz.al/

Share