Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Aksidentohet nga makineria, humb jetën punëtori i minierës

Aksidentohet nga makineria, humb jetën punëtori i minierës
June 12
13:25 2019
Shperndaje