Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Aksident në Tiranë, përplaset autobusi

Aksident në Tiranë, përplaset autobusi
April 08
12:09 2016

Një aksident ka ndodhur pak më parë në unazë, në kryeqytet. Autobusi i linjës të Unazës së Re ka dalë nga rruga dhe është përplasur me murin rrethues të një shtëpie.

Nuk janë zbardhur  ende shkaqet e këtij aksdenti. Dyshohet se mund të ketë ndodhur nga shpejtësia ose pakujdesia e shoferit, si dhe për shkak të reshjeve.

Nuk janë raportuar të lënduar nga ky aksident.

.

Komento
Etiketimet
Shperndaje