Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Aksident i rëndë te “Libri Universitar”, autobusi përplas të moshuarën!

Aksident i rëndë te “Libri Universitar”, autobusi përplas të moshuarën!
January 17
19:40 2018

 

Një aksident i rëndë ka ndodhur para pak minutash në kryqëzimin e “Libri Universtar”, ku urbani i linjës së “Unazës së Re” ka përplasur një kalimtare.

E aksidentara është një e moshuar rreth të 50-ave, e cila raportohet se ka përplasur kokën por është e vetdijshme.

Nga fotot e siguruara nga Blitz.al shihet prezenca e një numri të madh njerëzish e e një polici, ama ambulanca akoma nuk ka mbërritur në vendngjarje. /Blitz.al/

 

Komento
Shperndaje