Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Aksident i rëndë te “Libri Universitar”, autobusi përplas të moshuarën!

Aksident i rëndë te “Libri Universitar”, autobusi përplas të moshuarën!
January 17
19:40 2018
Shperndaje