“Balkanweb” raporton se dy automjete janë përplasur me njëri – tjetrin dhe për rrjedhojë dy persona janë plagosur.

Të plagosurit janë dërguar me urgjencë drejt Spitalit të Traumës në kryeqytet.

Njoftimi:

Informacion paraprak

Aksident në aksin rrugor Sauk – Tiranë. Aksidenti ka ndodhur në vendin e quajtur Sofra e Ariut.

Në aksident janë përfshirë dy automjete sipas informacioni paraprak janë dy të plagosur të cilët janë dërguar në Spitalin e Traunës.